Výtahy Jihlava-Vestavba nového výtahu v bytovém domě na ulici Demlova

Výtahy

Na začátku celé realizace nového výtahu stojí hodně plánování. Často také situace vyžaduje vyřízení stavebního povolení, zejména tehdy, kdy stavíme výtah zcela nový. Na přání zákazníka vyřídíme také stavební povolení.


Potřeba je také zvážit technický stav budovy a posoudit, zda jsou předem potřebné nějaké úpravy před samotnou instalací výtahu. Na místo proto nejdříve vyráží naši projektanti, místo detailně zaměří a následně připraví projektovou dokumentaci pro výrobu výtahu a následnou montáž.


Stejné kroky doprovázely také zakázku v Jihlavě, na ulici Demlova a poté následovalo vybudování výtahové prohlubně a postavení šachty s fermacelovým opláštěním, vsazení nové výtahové kabiny s automatickými dveřmi. Schodiště byla následně vybavena schodišťovým zábradlím a osvětlením. Součástí celého projektu je také instalace přístupového systému u vchodu.
Zajímavostí této zakázky je, že výtah lze ovládat pomocí čipů. Toto VIP řešení je zárukou, že k výtahu mají přístup pouze autorizované osoby, což snižuje riziko neoprávněného vstupu nebo poškození výtahu vandaly.  VIP systém lze taky například naprogramovat tak, aby uživatelům umožnil přístup jen do určitých pater nebo může být spojen se softwarem pro sledování a reportování, který zaznamenává používání výtahu jednotlivými domácnostmi. To může být užitečné pro optimalizaci provozu výtahu v domě. Výběrové řízení na tento výtah si zorganizovalo samo společenství vlastníků jednotek tohoto domu na základě doporučení vedlejšího domu, kde jsme už v minulosti jeden výtah postavili. Zaujala vás naše realizace výtahů v Jihlavě, Brně, Ostravě, Bratislavě a okolí? Přemýšlíte o vybudování nového nebo rekonstrukci původního výtahu i ve vašem domě? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, neváhejte nás kontaktovat. Náš zkušený tým profesionálů v oboru si rád poradí i s vaším zadáním.


Zdroj fotografií: Beta Control