Přístupový systém do domu

Vyměňte klasické klíče ve vašem domě za elektronické čipy. Náš přístupový systém BETAGATE používá bezkontaktní RFID nebo kontaktní dallas čipy, které systém po přiložení identifikuje a dotyčného pak na základě stanovených práv buď pustí dovnitř, nebo mu vstup zakáže. Kromě toho můžete prostřednictvím čipů řešit individuálně přístupová práva do dalších prostor ve vašem domě, případně je propojit i s výtahy Beta Control.

Přístupový systém do domu

Propojení s výtahem

Systém vám umí po otevření dveří přivolat výtah, ale stejně tak můžete pomocí námi dodávaného domovního telefonu poslat výtah návštěvě a dopravit ji do vašeho patra. Nastavíme vám čipy na míru pro požadovaná časová pásma, např. pro přístup úklidu, pošty či řemeslníků. Systém vám pomáhá i při rozpočítávání nákladů. Obyvatelé z přízemí a prvního patra za provoz výtahu neplatí? Pak jednoduše jejich čip práva k využití výtahu neobsahuje.

Přístupový systém do bytového domu 

Naše přístupové systémy nabízejí nejvyšší stupeň ochrany všech typů budov proti neoprávněnému vniknutí a krádeži či zničení majetku. Zvláště v kombinaci s kamerovým systémem představuje přístupový systém pro zloděje těžko překonatelnou překážku. Stejně bezpečně je chráněn před odcizením i váš majetek ve sklepních kójích a dalších prostorách, kam mají rovněž přístup jen obyvatelé s oprávněním. A ke zvýšení bezpečnosti přispívá také fakt, že systém shromažďuje data o pohybu držitelů unikátních čipů uvnitř budovy.

Vzdálená správa

Aktivování nových čipů, blokování stávajících či ztracených čipů a vedení evidence vstupů je díky vzdálené správě databáze čipů jednoduché. V rámci servisu nabízíme také správu uživatelských čipů či export dat – výstupy z evidence přístupů, kontrolu a revizi čidel, revize instalace a technickou službu.

Nenašli jste v základní nabídce řešení vhodné pro váš bytový dům, kancelářskou budovu, školu, hotel či jakýkoliv jiný objekt? Ozvěte se nám a najdeme pro vás spolehlivé řešení na míru.

Praktický stavebnicový systém

Vzdálená správa a monitoring

Monitoring pomocí aplikace v chytrém telefonu

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Komplexní služby pro bytové domy s přesahem do výtahů a přístupových systémů