VIP výtah

Chcete váš bytový dům skutečně maximálně bezpečný, praktický a pohodlný? Nabízíme vám inovativní technologie, které umožňují použití výtahu pouze po přiložení elektronického čipu ke čtečce. Tento moderní systém nejen chrání váš výtah před vandaly, ale umožňuje chytré nastavení práv pro jednotlivé držitele čipů a nabízí řadu dalších výhod, jako např. data pro rozúčtování provozu.

Nastavte si u výtahu práva na míru

Ihned po otevření domovních dveří vám náš systém přivolá nejbližší výtah podle nastavených práv. Kromě toho můžete nastavit, kdo v jakých časových pásmech a do jakých stanic smí výtah používat a máte možnost exportovat data z evidence jízd (např. pro vyúčtování nákladů na provoz výtahu nebo za účelem zjištění původce poškození). Návštěvě pak můžete přivolat výtah domovním telefonem a dopravit ji do vašeho patra.

Stoprocentní ochrana před vandaly

Zabezpečte váš výtah proti neoprávněnému používání a vandalství. Základní varianta VIP BASIC umožní uživateli bez čipu vstup do kabiny výtahu, avšak výtah se nerozjede. U rozšířené varianty VIP FULL se uživatel bez čipu nedostane ani do kabiny výtahu. Tato varianta s automatickými dveřmi nabízí maximální ochranu před poškozením výtahové kabiny.

Vzdálená správa výtahu a čipů

Přístupový systém, VIP výtah a veškeré zabezpečení prostor můžete spravovat na dálku. Prostřednictvím vzdálené správy databáze čipů lze jednoduše aktivovat nové čipy a blokovat staré či ztracené. V rámci servisu nabízíme kromě správy uživatelských čipů i export veškerých dat z evidence přístupů, kontrolu a revizi čidel, revize instalace a technickou službu.

Pokud v naší základní nabídce cokoli postrádáte, ozvěte se nám. S radostí připravíme individuální řešení pro váš dům, nemocnici, kancelářskou budovu, sklad či jakýkoliv jiný objekt.

Praktický stavebnicový systém

Vzdálená správa a monitoring

Monitoring pomocí aplikace v chytrém telefonu

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Komplexní služby pro bytové domy s přesahem do výtahů a přístupových systémů