Zabezpečení prostor a osob

Ochraňte váš bytový dům či jakýkoliv jiný objekt před neoprávněným vstupem a odcizením majetku. Pomocí našeho stavebnicového zabezpečovacího systému ochráníme vaše společné prostory, sklepní kóje či strojovnu výtahu a v rámci realizace nainstalujeme nové ocelové sklepní kóje či zrevitalizujeme osvětlení společných prostor. Kromě bezpečnosti vám náš systém nabízí možnost chytrého nastavení individuálních práv držitelů elektronických čipů, jejich vzdálenou správu a řadu dalších výhod.

Zabezpečení prostor a osob

Zabezpečení sklepních kójí proti zlodějům

Ochráníme vaše sklepní kóje proti vykradení naším systémem BETACELLAR, který při neoprávněném vstupu upozorní majitele prostřednictvím SMS a pomocí LED signalizace informuje o stavu kóje (zablokováno, odblokováno, alarm). Tento systém je propojen s řídicím systémem výtahu, ale je nezávislý na přístupovém systému do domu.

Stáhněte si náš produktový list.

Sklepní kóje z odolné oceli

Kromě elektronické ochrany vašich sklepů nabízíme také nahrazení původních prkenných kójí, které jsou pro instalaci zabezpečovacího systému nepoužitelné, novými konstrukcemi sklepních kójí z odolné oceli, vyplněné plechem s možnou perforací pro odvětrání. Každou kóji na vaše přání vybavíme osvětlením i zásuvkou s měřičem elektrické energie a barevné provedení je na vašem výběru. Kontrola funkčnosti čidel, stav baterie a zkouška alarmu jsou v rámci našich servisních služeb.

Bezpečné chodby – osvětlení výtahových nástupišť

K maximální bezpečnosti každé budovy přispívá i dostatečné osvětlení, proto doporučujeme při instalaci našeho zabezpečovacího systému revitalizovat také osvětlení výtahových nástupišť. Chodby vybavíme nástěnnými či stropními svítidly s pohybovými čidly, která se rozsvěcují automaticky a šetří náklady v domě.

Vzdálená správa

Přístupový systém, VIP výtah a veškeré zabezpečení prostor můžete spravovat na dálku. Prostřednictvím vzdálené správy databáze čipů lze jednoduše aktivovat nové čipy a blokovat staré či ztracené. V rámci servisu nabízíme kromě správy uživatelských čipů i export veškerých dat z evidence přístupů, kontrolu a revizi čidel, revize instalace a technickou službu.

Nenašli jste v naší základní nabídce takové řešení, které byste si představovali? Ozvěte se nám a my vašemu bytovému domu, hotelu, škole, komerčnímu objektu či jakékoliv jiné budově ušijeme řešení na míru.

Praktický stavebnicový systém

Vzdálená správa a monitoring

Monitoring pomocí aplikace v chytrém telefonu

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Komplexní služby pro bytové domy s přesahem do výtahů a přístupových systémů