Monitoring

Pomocí našich elektronických aplikací a monitorovacích systémů budete mít online nepřetržitý přístup k informacím o spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu. Z kterých aplikací máte na výběr?

Monitoring

E-servis

Soubor výstupů z elektronických aplikací, díky nimž má servisní technik aktuální informace o provozu vašeho výtahu. Vy jeho prostřednictvím můžete snadno nahlédnout do záznamů z prohlídek a provozních údajů.

Kk-Webrman

Aplikace Kk-Webrman, která běží na serveru a je přístupná prostřednictvím internetu, monitoruje provoz vašeho výtahu, zpracovává alarmová hlášení a sleduje uživatelské i servisní diagnostické údaje.

Lemon

Lemon je nový monitorovací systém výtahů a eskalátorů v rozsáhlých objektech, který zajišťuje např. aktuální přehled o provozuschopnosti všech výtahů/eskalátorů, rezervaci výtahu pro urgentní případy a nabízí řadu dalších funkcí.


Nevidíte v základní nabídce nic, co by uspokojilo vaše potřeby? Ozvěte se nám a my pro vás najdeme řešení na míru.


Kontaktujte nás

Přístup

Vstup do vašeho domu či výtahu zabezpečíme našimi elektronickými přístupovými systémy s využitím čipů, u nichž lze nastavovat přístupová práva pro jednotlivé uživatele.

Bezpečnost

Pomocí našich čidel a detektorů budete včas upozorněni na oheň či závadu ve vašem domě a předejdete tak větším škodám z důvodu požáru, vytopení či úniku plynu.

Dohled

Náš kamerový systém ochrání váš dům, společné prostory i výtah a vaše sklepní kóje bude hlídat elektronická zabezpečovací jednotka.

Vývoj

Na vývoji v oblasti SW i HW spolupracujeme s firmami po celém světě. Aktuálně se věnujeme především vývoji v oblasti řízení dveří a bezdrátové komunikace.

Centrum služeb

Řešení na míru v oblasti výtahů a eskalátorů i detektorů a čidel. Portál Centrum služeb pro správu a sledování individuálně nastavených služeb.