Výtahy Zlín – Výměna výtahů v bytovém domě na ulici L. Váchy ve Zlíně

Výtahy

Modernizace starších výtahů je klíčová nejen pro zajištění bezpečnosti uživatelů, ale také pro splnění současných bezpečnostních a technických standardů. Starší výtahy často neobsahují bezpečnostní prvky, které jsou v současných modelech považovány za standard.
Co Vám přinese modernizace starého výtahu ve Vašem domě?


•    Zvýšení bezpečnosti
•    Dodržování předpisů
•    Zlepšení energetické efektivity
•    Zvýšení spolehlivosti a snížení nákladů na údržbu
•    Vylepšení uživatelského komfortuObyvatelé bytových domů na ulici L. Váchy ve Zlíně se rozhodli zmodernizovat původní výtahy za účelem zvýšení bezpečnosti a uživatelského komfortu. Zvýšili tak hodnotu nemovitosti a její atraktivitu.


Původní výtahové opláštění pletivem jsme odstranili a postavili jsme ocelovou konstrukci ze sádrovláknitých desek. Upravili jsme prohlubeň a to tak, že jsme zvětšili její rozměr a do ní usadili ocelovou vanu jako prevenci před vniknutím spodní vody.Kabinu výtahu jsme na přání zákazníka vyrobili průchozí z obou stran. Přibyla tak nová stanice na úrovni vstupu do domu. Stará konstrukce výtahu v domech totiž vyžadovala, aby uživatelé nastupovali do výtahu buď z nástupiště o jedno rameno schodiště výš nebo o jedno níž. Díky tomuto řešení se významně zlepšila přístupnost a pohodlí pro všechny obyvatele, zejména pro osoby s omezenou mobilitou, rodiče s kočárky nebo starší osoby. Výtahovou kabinu, která je větší a má vyšší nosnost a rychlost, uzavírají automatické dveře.Zaujala vás naše realizace výtahů v Brně, Ostravě, Bratislavě a okolí? Přemýšlíte o vybudování nového nebo rekonstrukci původního výtahu i ve vašem domě? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, neváhejte nás kontaktovat. Náš zkušený tým profesionálů v oboru si rád poradí i s vaším zadáním.


Zdroj fotografií: Beta Control