Rekonstrukce výtahu v domě na ulici Osmek v Přerově

Výtahy

Nedílnou součástí rekonstrukcí obytných budov bývá i modernizace výtahové technologie. Podívejte se, jak taková rekonstrukce proběhla v ulici Osmek v Přerově.


V rámci naší realizace došlo ke zvětšení kabiny výtahu. Nově vybudovaný výtah má nosnost 400 kg a vejde se do něj až 5 osob.

Do bezpečného domu patří bezpečný výtah

Při modernizaci výtahové technologie vždy klademe důraz na výkon, moderní design, ale především na bezpečnost, která je u výtahů klíčová. Projekt v Přerově byl specifický tím, že došlo ke zvětšení kabiny výtahu na maximální možnou velikost, s čímž souviselo i navýšení provozní kapacity. Nově vybudovaný výtah má nosnost 400 kg a vejde se do něj až 5 osob.

Nové opláštění původní výtahové šachty

K výtahu neodmyslitelně patří také výtahová šachta, jejíž ocelová konstrukce může být opláštěna různými materiály. V našem případě jsme zvolili certifikované desky, které jsou podobné jako sádrokartonové desky.

Jako materiál opláštění výtahové šachty jsme zvolili certifikované desky.

Výtah v zrcadle schodiště

Výtah byl stavěn v zrcadle schodiště, což znamená, že schodiště vede okolo výtahové šachty. Takto stavěné výtahy většinou bývají v bytových domech, kde v minulosti výtah nebyl a účelně tak využívá jen minimální prostor. Na přání klienta byl interiér kabiny výtahu vybaven zrcadlem, sedátkem a madlem. 

Výtah se nachází v zrcadle schodiště, což znamená, že se chodí po schodech kolem výtahu.

Výtah, který se přizpůsobí i vašim požadavkům

Díky kvalitní projekční a předrealizační přípravě jsou všechny naše výtahy navrženy tak, aby perfektně pasovaly do každé budovy, takže mohou splnit všechny individuální požadavky každého klienta. Realizace v Přerově, kterou jsme získali díky výhře veřejné zakázky, byla hotová za 7 týdnů. 

Líbí se vám naše modernizace výtahové technologie v Přerově a přemýšlíte nad vybudováním nového nebo rekonstrukcí původního výtahu i ve vašem domě? Neváhejte nás kontaktovat. Náš zkušený tým profesionálů v oboru si i s vaším zadáním rád poradí.

Na přání klienta byl interiér kabiny výtahu vybaven zrcadlem, sedátkem a madlem.


Zdroj fotografií: Beta Control