Zabezpečení sklepních kójí proti zlodějům

Potřebujete maximálně zabezpečit vaše sklepní kóje proti krádeži? Ochráníme váš majetek naším přístupovým systémem BETACELLAR využívajícím elektronické čipy, který upozorní majitele prostřednictvím SMS na neoprávněný vstup. Kromě toho vám systém umožní řešení přístupových práv jednotlivých držitelů čipů do dalších prostor ve vašem domě, vzdálenou správu, případně propojení systému s výtahy Beta Control.


Sklepní kóje z odolné oceli

Nabízíme nejen elektronickou ochranu vašeho majetku před odcizením, ale také nahradíme původní prkenné kóje novými konstrukcemi sklepních kójí z odolné oceli, vyplněné plechem s možnou perforací pro odvětrání. Každá kóje může být vybavena osvětlením i zásuvkou s měřičem elektrické energie a barevné provedení je na vašem výběru. Kontrola funkčnosti čidel, stav baterie a zkouška alarmu jsou v rámci našich servisních služeb.

Bezpečné chodby – osvětlení výtahových nástupišť

K maximální bezpečnosti každé budovy přispívá i dostatečné osvětlení, proto doporučujeme při instalaci našeho zabezpečovacího systému revitalizovat také osvětlení výtahových nástupišť. Chodby vybavíme nástěnnými či stropními svítidly s pohybovými čidly, která se rozsvěcují automaticky a šetří náklady v domě.

Vzdálená správa

Aktivování nových čipů, blokování stávajících či ztracených čipů a vedení evidence vstupů je díky vzdálené správě databáze čipů jednoduché. V rámci servisu nabízíme také správu uživatelských čipů či export dat – výstupy z evidence přístupů, kontrolu a revizi čidel, revize instalace a technickou službu.

Nenašli jste v základní nabídce řešení vhodné pro váš bytový dům či jakýkoliv jiný objekt? Ozvěte se nám a najdeme pro vás spolehlivé řešení na míru.