Osobní výtahy pro všechny typy budov

Naše výtahy se sofistikovaným řídicím systémem a chytrými technologiemi poskytnou vaší budově spolehlivou dopravní páteř pro osoby i menší náklady, ať se jedná o výtah do bytového domu, či osobní výtah do rodinného domu. Dodáme vám kompletní řešení na míru, jehož vyspělá DNA zaručuje kromě maximální bezpečnosti a efektivnosti například i monitoring a správu na dálku.

Průchozí osobní výtahy

Vybírat můžete také z průchozích osobních výtahů, které zajistí komfortní bezbariérový pohyb například v bytovém domě s předním i zadním vchodem a umožňují zastavit v mezipatře. Stejně tak máme v nabídce evakuační a požární výtahy pro všechny typy staveb, jako jsou nemocnice, velké kancelářské budovy či hotely.

Výtahy pro přepravu invalidních osob

Samozřejmostí jsou výtahy pro přepravu imobilních osob splňující ty nejvyšší nároky na bezbariérovost a nejpřísnější bezpečnostní předpisy. Jsou vybavené nouzovým režimem, který v případě výpadku proudu zajistí fungování výtahu tak, aby bezpečně dopravil cestující k východu z budovy.

Design výtahů

Můžete si vybrat z našich prověřených designů, které sází na odolné materiály a kvalitní zpracování, ale jsme schopni nabídnout vám i individuální řešení podle vašich představ.

Technologie výtahů

Technologii výtahu můžeme umístit buď do strojovny, nebo do výtahové šachty, což vám v novostavbě ušetří prostor i peníze. Celé komplexní řešení vám ušijeme na míru.

Servis výtahů

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů díky rozsáhlému servisnímu zázemí s centrálním dispečinkem a týmu zkušených servisních techniků.

Chytré řešení 

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem. 

Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.

Rekonstrukce výtahů

Nabízíme zvětšení rozměrů výtahové kabiny, zvýšení nosnosti či rozšíření dveří, ale také odstranění bezpečnostních rizik a snížení energetické náročnosti.

Kvalita bez kompromisu – spolehlivý řídicí systém

Vzdálená správa a monitoring

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis